nahrávám mapu....

Date(s) - 28/10/2017

Kostel sv. Vojtěcha

Kategorie

Novokněz Dmytro Romanovský bude svou první mši svatou jako hlavní celebrant sloužit v kostele sv. Vojtěcha v Libici nad Cidlinou. Po skončení jste všichni zváni na občerstvení do kulturního domu v Libici nad Cidlinou.

Prosíme o pomoc s chystáním akce. Zapojit se můžete pečením a chystáním občerstvení, úklidem, obsluhou, nošením židlí, hlídáním v šatně… Prosíme, nahlaste se dopředu P. Vojtěchu Novotnému a vybereme, jak nejlépe se můžete zapojit.

Prosíme, hlaste dopředu (např. na formulář v kostele) i občerstvení, které se chystáte připravit. Doneste jej prosíme v den primice mezi 7:45 a 8:00 do Kulturního domu v Libici nad Cidlinou, anebo mezi 7:45 a 8:00 na faru v Poděbradech (sušší kusy, které nemusí být v ledničce, můžete přinést i v pá

tek těsně po mši svaté).

Děkujeme za veškerou pomoc!